שיעורים בספרדית עסקית

ברוכים הבאים ל- Spanish Now!
הוראת ספרדית

ספרדית עסקית: הגעתם למקום הנכון!

שמי ונסה בינדנמייסטר ואני מתמחה בהוראת הספרדית. ב-10 השנים האחרונות ניהלתי את אחד מבתי-הספר לספרדית הגדולים בארץ. אני מתמחה בפיתוח חומרי הדרכה ובהכשרת מורים לספרדית ברחבי העולם.

ספרדית עסקית מיועדת לאנשי עסקים וחברות המנהלות תקשורת עסקית עם מדינות דוברות ספרדית.

כדי להצליח באמריקה לטינית או בספרד לא מספיק  לדעת לנהל עסקים, כדי להצליח באמריקה לטינית או בספרד, חשוב להגיע ללקוחות עם "המנגינה" המוכרת להם, שפתם. חשוב להבין בדיוק את מטרות הלקוח ורצונו האישי אל מול התחרות הגלובלית ההולכת וגדלה בשוק העסקי.

השליטה בספרדית מדוברת חשובה ביותר. כיום הספרדית היא השפה שנייה המדוברת ביותר בעולם, למה שהלקוחות הלטינים ידברו איתנו באנגלית - אין סיבה. לכן, מומלץ מאוד לרכוש מיומנויות בשפה הספרדית. לתקשר עימם בשפתם היא החלטה עסקית חשובה שמטרתה היא לקדם את מטרות עסקכם.

תקשורת בשפת הלקוח תספק תחושת אמינות וכן פניה אישית ומהירה. הבנה תרבותית של עולמו של הלקוח תקל על התקשורת עימו. 

 הספרדית היא שפה קלה. שפה מוסיקלית. ניתן לרכוש ב- 20 שיעורים בסיס מצויין ולהרשים את לקוחותיכם הלטינים. השיעורים מתנהלים במשרדי חברת הלקוח ולאלו שלא מוצאים את הזמן, אין תירוצים: קיימת אפשרות לקבוע שיעור בשעות הערב מבלי שתצטרכו לצאת מביתכם – שיעורים בספרדית און ליין.

במשך שנים של עבודה בתחום הוראת הספרדית פיתחתי שיטה מיוחדת המאפשרת לתלמיד לדבר ספרדית מהשיעור הראשון. תוכנית העבודה כוללת:

- רכישת מיומנות לספרדית מדוברת
- רכישת אוצר מילים בספרדית עסקית
- רכישת מיומנות להבנת הספרדית
- הבנת דפוסים תרבותיים להצלחות עסקיות
- רכישת השפה לניהול משא ומתן, מערכת בנקאית, אסטרטגיה עסקית ועוד.
- עבודה על סימולציות עסקיות המאפשרת שימוש באוצר המילים בהקשר מקצועי.


בנוסף - ללמוד ספרדית יכול וצריך להיות מאוד כייף: השיעורים בספרדית מועברים בצורה חוויתית מאוד ומשלבים הנאה ולימוד התרבות והסגנון באמריקה הלטינית ובספרד. למידה חוויתית זו מביאה לתוצאות מעולות בזמן קצר.

 השיעורים בספרדית מותאמים באופן אישי לצרכים של כל תלמיד. קיימת אפשרות להתאים את התכנית לצרכים ספציפיים בתחום הפעילות או בתחומי העניין של הלקוח.

ניתן לרכוש שיעורים פרטיים, אחד על אחד או בקבוצות קטנות. חבילת  השיעורים כוללת חוברות עם רשימות אוצר מילים, דקדוק, תרגול, חומרי קריאה ועוד.

והכי חשוב: היחס הוא אישי ולזה אין תחרות. אחת המורות הטובות ביותר בארץ, מגיעה אליך אישית להעביר לך שיעורים מקצועיים, עניינים ועם תוצאות מוכחות.

במשך שנים רבות לימדתי ספרדית אלפי תלמידים והכשרתי מאות מורים, מתוך כך אני יודעת בדיוק כיצד להעביר לך את הידע באופן המתאים לך אישית. תוך זמן קצר מאוד נקשקש בספרדית.

כדי ללמוד עוד על השיעורים בספרדית  צרו עימי קשר. המחירים נוחים מאוד. recursosdespanol@gmail.com


!HASTA LA VISTA